Zgłoś awarię – interwencje@mosina.pl

Burmistrz postanowił wprowadzić nową formę kontaktu między mieszkańcami a Urzędem Miejskim. To bardzo dobry pomysł.
Od wczoraj każdy może zgłosić awarię, dziurę w jezdni, czy nielegalne wysypisko śmieci.
Jeżeli coś w gminie wymaga pilnej interwencji można zgłosić to elektronicznie na adres: interwencje@mosina.pl z dopiskiem INTERWENCJA.
Burmistrz zapewnia, że Urząd dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać zgłoszony problem.

 

4 myśli na temat “Zgłoś awarię – interwencje@mosina.pl

 • 06/06/2019 o 12:08
  Permalink

  Panie Prezesie musi pan poczekać na odpowiedź do momentu w którym UM Mosina ustali, które drogi są publiczne, a które wewnętrzne.

  Odpowiedz
  • 08/06/2019 o 11:59
   Permalink

   a do tej pory bedzie duzo niespodzianek…oby nie tragicznych!!!!!

   Odpowiedz
   • 08/06/2019 o 18:22
    Permalink

    Panie Prezesie Jarosław,
    Pan zada pytanie w trybie dostępu do informacji publicznej, jaką drogą jest ulica przy której pan mieszka. Czy jest to droga publiczna czy wewnętrzna?
    Jeśli 1 to jaki jest jej 6 cyfrowe oznaczenie i w jaki sposób została zaliczona do kategorii dróg gminnych? Jeśli 2 to hulaj dusza, piekła nie ma i jak już pisałem przepisy ruchu drogowego nie obowiązują. Zrobiły to panu władze samorządowe.

    Odpowiedz
 • 06/06/2019 o 11:38
  Permalink

  dziwi mnie sytuacja w oznakowaniu ruchu drogowego w Mosinie wielokrotnie prosilem o ustosunkowanie sie ale bywalo nie tak !!!! ALE TERAZ WYMIENIE PARE Z DUZEJ ILOSCI 1/SOWINIECKA ZA TORAMI W STRONE RYNKU ZAKAZ SKRETU W LEWO – NIE DOTYCZY UL.KOLEJOWEJ – NAJBLIZSZEGO SKRZYZOWANIA? A KTOREJ ULICY DOTYCZY??? I DALEJ NA TYM WLASNIE SKRZYZOWANIU OD TEJ STRONY JEST ZNAK ZAKAZ ZATRZYMYWANIA I POSTOJU ?? GDYY SIE ZATRZYMAM BEDE UKARANY ZA PRZEPIS O SKRZYZOWANIU CZY ZA ZNAK ????????? jest jeszcze b.duzo dziwnych sytuacji oznakowania…napisze pozdrawiam…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.