Straż Miejska kontroluje…

Jak wynika ze sprawozdania Straż Miejska w Mosinie podejmowała w okresie o d 23 lutego do 26 marca 2019 r. liczne interwencje:

11 Komentarze

  1. Chyba mówili o tobie wczoraj.Nie wiem czy nie idziesz za bardzo po bandzie.
    Bazuję na szczątkowych informacjach i co do własności to bym raczej wierzył tobie na słowo niż władzy, ale kamienie na drodze nie wyglądają dobrze.

  2. Dobrze by było, gdyby SM od czasu do czasu pojawiała się po godz. 20.00 na ul. Gałczyńskiego. Nie ma się czego bać. Jeszcze zdarzają się kierowcy Tirów, którzy nie respektują znaków drogowych zabraniających wjazd i parkowanie po godz. 20.00. Chyba nie spożywają alkoholu, ale posiłki pakowane w styropianach i korzystają z pobocza ul. Gałczyńskiego jak z ubikacji czy śmietników. Łatwo znaleźć winnego, bo to inwestor STORA, która powinna udostępniać ubikacje dla swoich klientów.

  3. Dzięki artykułowi dowiedziałem się, że za usiłowanie spożycia jest paragraf.
    Ta wasza SM jest bardzo czujna i uchroniła 5 osób przed spożyciem.Ciekaw jestem w jakim położeniu były ręce osób usiłujących spożyć.Jaka odległość dzieliła wodę ognistą od ust.

    • Panni przew. Nie dostałem żadnego zawiadomienia( ustną,a ni pacztą) o usunieńce . Panni nek sprawdzy kto ma służebność gruntową i kto ma akt własności tej ogulnej dzałky …!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.