Spotkanie konsultacyjne z makietą mpzp dla terenów zabudowy usługowej w zieleni w Krosinku

Po czterech wyłożeniach do publicznego wglądu i czterech burzliwych dyskusjach publicznych zmienił się projektant planu dla terenów zabudowy usługowej w zieleni w Krosinku. Obecny projektant opracował makietę i wizualizacje (jedna z nich powyżej).

Plan został wywołany 2 września 2011 r.
Po trzecim wyłożeniu w listopadzie 2015 r. mpzp dla tego obszaru był już w porządku obrad sesji z rekordową liczbą 200 odrzuconych uwag.
W ostatniej chwili został zdjęty.
W terminie 21 marca 2017  r. – 13 kwietnia 2017 r. odbyło się czwarte wyłożenie planu.

Po dwóch latach Burmistrz Gminy Mosina zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowywanego projektu planu miejscowego dla terenów zabudowy usługowej w zieleni w Krosinku, które odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Krosinku, ul. Wiejska 47, o godzinie: 18.00.

Projekty planu miejscowego przedstawione podczas poszczególnych wyłożeń:
I wyłożenie
II wyłożenie
III wyłożenie
IV wyłożenie

Wizualizacja makiety sporządzonej na potrzeby spotkania konsultacyjego:
Nr 1 , Nr 2 , Nr 3 , Nr 4 , Nr 5 , Nr 6 , Nr 7 , Nr 8 , Nr 9 , Nr 10 , Nr 11 , Nr 12 , Nr 13 , Nr 1410 Komentarze

 1. hm, wygląda na to, że jest to kolejny znak, na zbliżający się koniec świata Póki co, Pan Bóg odbiera rozum a niedługo pomiesza języki tak, że się nadradny ze swoim teściem nie porozumie.Co to się w tych prowincjonalnych głowach rodzi i to na dodatek w bliskości WPN-u ? Myślę, że opór ludu pracującego Krosinka nie pozwoli ostatecznie na taka maszkarę !

  • Ja też pomyślałem, że koniec świata nadchodzi, kiedy RG Dopiewo opublikowała protokoły z komisji.
   Trochę wyrozumiałości. Może to tylko kopuła dla ekspozycji pradziejowego osadnictwa i innych artefaktów wykopanych przez Indianę Jonesa. Mamuty też sporo miejsca zajmują. Nie będą przecież stać na deszczu.

  • Poznański SARP był i jest temu PRZECIWNY , ale prowincjonalne SŁODZIAKI są uparte i widzą taką przyszłość dla mieszkańców. Zjednocz ludzi, sąsiadów i kogo popadnie i protestujcie, protestujcie przeciwko głupocie wiejskich głupków. W jedności i w większości siła.

 2. Pani kierownik Szeliga jakoś na sesji nie wspomniała o zjawisku znikających stanowisk archeologicznych. Czy jest jakaś hierarchia, że jednym znikają ,a innym nie? Dlaczego tak się dzieje, że niektóre plany nie trafiają do opiniowania przez PKZ?Pewnie ten temat pani kierownik opuściła, by błysnąć na spotkaniu konsultacyjnym.

  • Ten obiekt pomarańczowy to jest Hotel wielkości poznańskiego OKRĄGLAKA. O szczegóły pytaj radnego Wiązka i jego teścia. Cała ta inwestycja wygląda jak włożenie palca w d…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.