Skonsultuj rozkład jazdy PKP

Wielu naszych mieszkańców dojeżdża codziennie do szkoły, na studia, do pracy do Poznania.
Zainteresowanych zachęcam do skonsultowania rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał od 12 grudnia 2017 r.

Urząd Marszałkowski proponuje następujący rozkład jazdy:
Więcej – TUTAJ

Uwagi i wnioski dotyczące zamieszczonego zarysu rocznego rozkładu jazdy pociągów wojewódzkich na rok 2017/18 można składać pisemnie na adres do 18 sierpnia 2017 r.:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Departament Transportu – Wydział Transportu Kolejowego

al. Niepodległosci 34, 61-714 Poznań

lub drogą elektroniczną na adres:

kolej@umww.pl

Zgłoszone propozycje zostaną uwzględnione przez organizatora przy opracowywaniu ostatecznej wersji rocznego rozkładu jazdy pociągów po dokonaniu analizy możliwości techniczno-ekonomicznych proponowanych zmian. W załącznikach zawartych poniżej przedstawiono do wiadomości projekty rozkładów jazdy na rok 2017/18.

2 Comments
rebus 17/08/2017
| |

To co funduje PKP to partactwo. Do długiej listy potknięć trzeba dodać windę przy podziemnym przejściu na peron, która nie działa. Tu ukłony w stronę burmistrz Springer, która załatwiła budowę Krosińskiej. Teraz władze niczego nie potrafią wymóc na PKP.

paw 17/08/2017
| |

Polecam redakcji wybrać się na wyremontowany peron w czasie opadów deszczu i uwiecznić polskie partactwo . Wczoraj korzystałem z PKP w czasie dziennego niezbyt intensywnego deszczu. Zadaszenie peronu na licznych łączeniach śrubami cieknie, rynny nie odbierają wody która rozpryskuje się wokół. Koszmar który kosztował pewnie bajońsko. O walorach estetycznych nawet nie warto dyskutować czy to Mosina czy Debiec jest tak samo brzydko…
Specjalny medal w kategorii antymistrz projektowania powinien otrzymać projektant przebudowy, spartaczone zadaszenie zaczyna się dobre 20 metrów za wyjściem z przejścia podziemnego czyli pasażerze zdążysz zmoknąć nim się schowasz pod cieknącym dachem.
XXI wiek a bareistyczna tradycja emitowania komunikatów przez system nagłośnienia została podtrzymana – tylko polski pasażer wystawiany jest na próbę zrozumienia bełkotu…
Nawet byłoby to śmieszne gdyby tyle nie kosztowało pieniędzy i utrudnień związanych z niezakończonym remontem trasy.