ANNA KAROLINA KACZMAREK

ANNA KAROLINA KACZMAREK (Koralewska)

Od urodzenia tj 39 lat mieszkam w Mosinie. Jestem mamą, na pełen etat dla trojga dzieci, w tym rodziną zastępczą twardo stąpająca po ziemi. Z wyboru obrońca praw zwierząt. W każdym widzę „coś” dobrego i uważam, że każdemu należy się pomoc. Dlatego jestem społecznikiem czynnie działającym na rzecz dzieci, zwłaszcza niepełnosprawnych, ludzi starszych i oczywista sprawa zwierząt!!!
Z zawodu jestem kosmetologiem.

Reprezentuje Fundację na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane i w naszej gminie chciałabym również stać po stronie zwierząt, zabierać głos w ich imieniu i obronie ich praw.

Równie ważne są dla mnie dzieci. Uważam, że Mosina nie wiele ma im na ten czas do zaoferowania, by zarówno te małe jak i te duże miały gdzie i w miarę kreatywne spędzać wolny czas. Chciałabym stworzyć miejsce dla osób niepełnosprawnych i tu już mam plan bardzo dobrze zarysowany. Wiem skąd i w jaki sposób można pozyskać środki na ten cel. Jako mama dzieci niepełnosprawnych wiem, jak bardzo takiego miejsca brakuje rodzinom borykającym się z niepełnosprawnościami.

Razem możemy otworzyć się na niepełnosprawność i merytorycznie zadziałać dla wspólnego dobra.
Do zobaczenia 21.10.2018 w lokalach wyborczych.