Czas Mosiny

Głosuj na Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą

Zachęcam do wzięcia udziału w plebiscycie „Wielkopolskie Wydarzenie Sezonu 2016/2017” i i zagłosowanie na  imprezę Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie. Plebiscyt trwa do 15. listopada 2017 r. Impreza organizowana przez Mosiński Ośrodek Kultury ma szansę na wygraną. W tej chwili znajduje się na drugim miejscu z wynikiem 23% głosów. Od I miejsca dzieli nas niewiele. Zmobilizujmy się!

Można głosować raz dziennie.

GŁOSUJ TUTAJ

 

Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie

Za stworzenie lekkiej i przyjaznej przestrzeni, w której równie dobrze czują się znani i uznani muzycy, jak i początkujące zespoły. Za miejsce spotkania, nauki i promocji dla młodych gitarowych kapel, których wiele jeszcze nie raz usłyszymy.

Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą odbywają się w Mosinie od 11 lat i posiadają już ugruntowaną pozycję na muzycznej mapie Polski. Wydarzenie zostało tak pomyślane, aby  popularyzować różne formy artystyczne, a jednocześnie stanowić elitarne święto dla miłośników muzyki.

Podczas tegorocznych Dni Artystycznych z Gitarą w  zajęciach warsztatowych, wystawach tematycznych, pokazach instrumentów, otwartych recitalach i koncertach, Wielkopolskim Przeglądzie Kapel Gitarowych oraz w wspólnym muzykowaniu w ramach jam session uczestniczyło około 1000 osób z  kraju. W wydarzeniu wzięli udział także profesjonalni muzycy z Polski, Australii i Niemiec.
Co roku koncertują w czasie Dni Artystycznych z Gitarą  znani muzycy.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz