Czym zajmował się burmistrz i urzędnicy w październiku?

Radni otrzymali dziś Sprawozdanie z działalności Burmistrza Gminy Mosina między sesjami. Jutro będą zadawali pytania z nim związane. Materiał jest obszerny. Każdy radny znajduje w nim jednak takie sprawy, które uważa ze swojego punktu widzenia za ważne i chce dopytać o szczegóły.
Mnie w ostatnim Sprawozdaniu interesuje kilka obszarów:

Gmina w roli właściciela nieruchomości:

s. 16 Sprawozdania
pkt. 8 – Wezwanie do wydania nieruchomości lub zawarcia umowy najmu na grunt w Rogalinku użytkowany bezumownie przez osobę fizyczną.
pkt. 14 – Przygotowanie dokumentów  do umów o rozwiązanie użytkowania wieczystego nieruchomości w Mosinie przy ul. Krosińskiej i Dworcowej.
pkt. 21 pisma w sprawie usunięcia nakładów pozostawionych na gminnej działce nr 3005 w rejonie ulic Jarzynowa, Bukowa, Kalinowa 

pkt. 25 – Zlecenia wskazania granic nieruchomości działki nr 3005.


Aplikowanie o środki zewnętrzne


s. 18 Sprawozdania
pkt 4 e)


Spotkania z nowym dyrektorem Stora Enso – cel i efekty tych spotkań

s. 19-20 Sprawozdania


Spotkanie na Komisariacie Policji – co ustalono?

s. 20 Sprawozdania


 

A może ktoś z Państwa chciałby o coś zapytać burmistrza?

2 Comments
M. Kaptur 15/11/2017
| |

Rankingu nie ma i nie wiem, kiedy będzie. Nic się na ten temat nie mówi. W projekcie budżetu na 2018 r. nie ma budowy ul. Lema i Leśmiana. Jest projekt ul. Lema. Nie ma też w planie na rok 2018 budowy drogi m.in. dla ZUK-u, żeby jego pojazdy mogły omijać pinezkę i wyjeżdżać na ul. Śremską.

kierowca 13/11/2017
| |

Miał być plan budowy dróg i go nie ma. Czy może ktoś mi napisać dlaczego tego nie zrobiono? Otwarty tunel daje do myślenia. Niektórym wydawało się, że jak zostanie otwarty, to znikną korki w mieście. Tiry nadal jadą przez Wawrzyniaka i Sowiniecką. Czy planuje się budowę jakiegoś połączenia Śremskiej z Gałczyńskiego w przyszłym roku?