Burmistrz Gminy Mosina spotkał się z….

Radni otrzymali sprawozdanie z działalności burmistrza w okresie międzysesyjnym, a w nim informację o spotkaniach, które miały miejsce w  grudniu.
Poniżej najciekawsze z nich.

16 Komentarze

 1. Ja myślałem, że są tchórzliwi internauci ukrywający się pod nickami i Burmistrz Ryś ,odważny jak Ryś.Wskazane wyżej miejsce na BIP powinno byc wypełnione treścią na podstawie art.8 udip (jeśli dobrze pamiętam).To nie mój wymysł, tylko ustawodawcy. To nie jest kwestia odwagi tylko stosunek do obowiązków ustawowych. Władza zna zwykle te przepisy, na podstawie których może dokopac obywatelowi.Pani Przewodnicząca wskazała przykłady z innych samorządów.Ja już kiedyś stwierdziłem, że u was wieje wiatr z Dopiewa.6 grudnia pan Burmistrz spotkał się z twórcą dopiewskiego systemu prawnego, który tam ma prymat nad polskimi ustawami.

 2. Chyba jednak lepiej będzie jak internet będzie kontrolował Burmistrza niż odwrotnie. Władza zawsze może puścic w las ogary jak np.pani Springer za Kasprowiczem i to za publiczne pieniądze.Każdy władca by najchętniej czytał, że jest piękny, mądry i nieomylny,ale to przecież mówi na co dzień cała wataha pochlebców,którzy zwykle kręcą się koło władzy. Nie trzeba wchodzic do internetu. Zdziwię się jeśli Burmistrz który ciągle komuś zarzuca tchórzostwo ukrywa dokumentacje kontroli i nie ma ich na BIP. Jeszcze nie sprawdziłem i tak sobie dywaguję w związku z zachętami do głasnosti.

  • Szanowny “Z Mosiny”.
   W Nowym, 2018 Roku życzę Tobie zdrowia
   i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
   Niech ten rok przyniesie Tobie wiele szczęścia,
   które sprawi, że wszystkie podjęte przez Ciebie decyzje
   zakończą się wspaniałym sukcesem dla Ciebie i Twoich bliskich.

   Życzę Tobie także odwagi, która sprawi,
   że nie będziesz wstydził się podpisywać swoim nazwiskiem,
   również na tej stronie…

    • Nie życzę przejęcia kontroli nad internetem i nad światem.
     Wywiad pana Burmistrza funkcjonuje całkiem sprawnie, bo wielokrotnie popisywał się już znajomością personaliów internautów. Całkiem szczerze mogę życzyc kontroli nad PUK-iem. Coś mi się wydaje, że w RN PUK przedstawicieli ma PUK,a nie Mosina. Wasza rola została sprowadzona do dosypywania pieniędzy. Odnoszę wrażenie, że PUK ma Mosinę, a nie odwrotnie. Uzdrowienie ZUK przez przeniesienie strat do PUK przypomina mi inny sukces menadżerski-pozyskanie jako najemców do ROŚ Rokietnica najemców publicznych, uprzednio wyznaczonych przez wójta Derecha.
     Jak wszyscy pracownicy p.Burmistrza będą już o godz. 15:00 na sesji w Dopiewie, to gospodarka odpadami będzie musiała się zreformowac sama.
     Jak znam życie, to po dojściu strat PUK do 10 mln będzie potrzebny kozioł ofiarny i nie będzie to celebryta, tylko p. Nowak.

   • Panie burmistrzu dziękuję za życzenia. Ja życzę panu mniej słów, a więcej czynów.Nie zna się Pan na ludziach i traci Pan dużo czasu na rzeczy drugorzędne. Powtarza pan ciagle te same teksty. Internet daje możliwosc swobodnej wypowiedzi. Mogę pisać pod pseudonimem. Pana zastępca też to robi. Nawet na tym forum widac, że gadanie to pana prawdziwy żywioł.

 3. Dnia 6 grudnia p.Burmistrzowi udało się spotkac z Prezesem PUK.
  Chyba w tym dniu nie było żadnej sesji w promieniu 50 km na której celebryta mógł zadac szyku.Myślę że są szanse na spotkanie z Prezesem ZUK w roku 2018.
  Trzeba się tylko odpowiednio szybko wpisac na check list.

 4. Punkt 14 bardzo ciekawy i takie działanie pochwalam. Władze Lubonia mogły już dawno się za to wziąc. Jeśli RIPOK będzie stawiał opór jak pod Grunwaldem, to powinien zostac włączony w sprawę UOKIK.Może to zostac uznane za nadużywanie pozycji dominującej.

Dodaj komentarz