Anonimowo, nie znaczy bez podpisu

Bardzo cenne są dla nas Państwa uwagi i komentarze. Cieszymy się, że nasza strona jest swego rodzaju forum dyskusyjnym. Jesteście Państwo jej współtwórcami, ponieważ podajecie do publicznej wiadomości nie tylko opinie, ale również informacje. Pięknie jest, jeśli mamy tyle odwagi, by pod swoim nazwiskiem wypowiadać swoje zdanie. Wiele osób jednak czuje się bardziej komfortowo, jeśli z różnych powodów nie podpisuje się pod swoimi uwagami. Od pewnego czasu  istnieje możliwość komentowania bez rejestracji i logowania.
W związku z pojawieniem się sporej ilości niepodpisanych w żaden sposób wypowiedzi, zwracam się z prośbą do komentujących, aby pod komentarzem wpisywali wybrany przez siebie nick.
Trudno odnosić się do opinii, której autorem jest jeden z wielu anonimów. To utrudnia dyskusję. Dlatego, aby komentować trzeba swój komentarz podpisać. Niepodpisane będą usuwane. Będą także usuwane komentarze opatrzone różnymi podpisami wysyłane z tego samego numeru IP.

Apeluję o rozwagę w wyrażaniu swoich opinii.

Proszę o przestrzeganie zasad zawartych w Regulaminie

4 Komentarze

  1. Kto wymyślił, żeby łatać dziury w godzinach szczytu w wąskim gardle między Dino a rondem? Godzina w korku i to nikt nie jest łaskawy uprzedzić że będą utrudnienia w ruchu. Wziąłbym urlop, gdybym wiedział. A na gminnej stronie głupoty, a takiej informacji ważnej i praktycznej nie ma. Kto robi ten remont? Gmina? Dziadostwo i tyle.

    • Gmina nie zarządza drogami wojewódzkimi w mieści. Dotyczy to tylko dróg powiatowych jak mi wiadomo. Na wojewódzkich (na wysokości Dino) pewnie remont wykonuje WZDW.

    • To droga wojewódzka, czyli WZDW (pretensje do Marszałka). Masz rację, dziadostwo w tym WZDW – nie potrafią przekazać nawet komunikatu w przeciwieństwie do innych podmiotów 😉 ba…nie potrafią opracować porzadnej specyfikacji zamówienia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.